EŞSİZ ''BERNARD CASSİERE'' BAKIM KÜRLERİ

KOZMETİK CİLT BAKIMI

  • Yenişehir Mahallesi Ziya Tıkıroğlu Caddesi, 13. Sk. No:15, 20100 Merkezefendi
  • +90 258 213 65 66
  • info@dolphinmed.com.tr

 Cildinizde Paris Rüzgarları Estirin “

 

Paris denildiği zaman akla ilk moda tasarımı gelir ancak moda sadece "dönemin popüler giyim tercihleri" değildir. Moda dönemin popülaritesine göre yükseliş gösteren her şeydir. Sanat, tiyatro, müzik, edebiyat, giyim gibi bakım'ın da modası vardır ve siz de Paris Bakım Modasına ayak uydurmak istiyorsanız Bernard Cassiére'i denemelisiniz.
 

Ballı Oksijen Bakımı ( Honey Oxygenating Care )

 

“Ballı Oksijen Tedavisi” canlılığını yitirmiş, yorgun ve matlaşmış ciltler için dizayn edilmiştir. Üründe Acacia balı, şeker kompleksleri, vitamin ve oligo-elemtler bulunur.

Hücreler yenilenir, cilt parlar ve sağlıklı görünür.

Seans 75 dakika sürer.

 

Yağlı Ciltler İçin Limonlu Bakım ( Oily Skin Lemon Care )

 

Bu tedavi yağlı ve sulu tipte iki maske birleşiminden oluşur. Yağ maskesi, süt proteinleri, limon esansiyel yağları, sebum fazlalıkları ve kirleri temizlenir. Siyah noktaları azaltır. Sulu maske, kuru bölgeleri nemlendirir. Cildin arınmış, pürüzsüz, canlı ve gün boyu kusursuz görünmesini sağlar.

Seans 75 dakika sürer.

 

 Bambu Nemlendirici Bakım ( Bamboo Hydrating Care )

 

Nemi olmayan bir cilt hayatın getirdiği olumsuzluklardan, çevre kirliliğinden ve yaşlanma faktörlerinden etkilenmeye çok müsaittir. Bernard Cassiére kuru “Nemlendirici Bambu Tedavisi” adıyla bir bakım kompleksi yarattı. Nemlendirici macademia konsantresi ciltteki suyun buharlaşmasını önlemek için bariyer görevi görür. Bu sayede cilt yumuşak ve esnek kalır. Bambu özleri içeren masaj kremi cildi nemlendirir ve yeniden yapılandırır Maske ve serumlar cilde parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

Seans 75 dakika sürer.

 

Yoğun Parlatıcı Kiwi Bakımı ( Intense Brightening Kiwi Care )

 

Bu tedavi C vitamini, dut ve üzüm suyu ekstresi, kiwi-sophora kompleksi içeren maske, serum ve nemlendirici bakım ile cildi nemlendirir, korur ve ölü hücrelerden arındırır. Kırışıklıklar ile mücadele ederek cildi aydınlatır.

Seans 75 dakika sürer.