Altın Yüz Bakımı

KOZMETİK CİLT BAKIMI

  • Yenişehir Mahallesi Ziya Tıkıroğlu Caddesi, 13. Sk. No:15, 20100 Merkezefendi
  • +90 258 213 65 66
  • info@dolphinmed.com.tr

" Kendinizi şımartmayı sonuna dek hak ediyorsunuz ... "

 

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Üstelik artık bunun için bir kraliçe olmanız da gerekmiyor. Umo Japon teknolojisi ile altının zengin ve doğal iyileştirici gücü birleşerek ışıltılı ve pırıl pırıl bir cilde kavuşturuyor. 

 

Özellikleri & Faydaları

 

Altının saflığı ayarıyla ölçülür. Saf altın, 24 ayardır. UMO 24 Ayar Altın Yüz Bakım sisteminde bu saflıktan faydalanılarak elde edilen etkiler:

 

* Gerginleşme ve sıkılaşma sağlar: Altın, kollajen azalmalarını ve elastin bozulmalarını yavaşlatarak cildin sarkmasını önler. Cildin bazal katmanında hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar ve böylelikle ciltte sıkılaşma etkisi yaratır.

* İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır: Altın, üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA ile cilde taşınır. Bu formül, nemi içeride tutarak cildi daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşmaya hazırlar.

* Aydınlatır ve canlandırır : Altının anti-enflamasyon özelliği ayrıca ciltteki enflamasyonun da azalmasını sağlayarak melanin salgılamasını yavaşlatır ve yaşlılık lekelerini azaltarak cildi aydınlatır ve canlandırır.

* Serbest radikalleri yok eder : Altın cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

* Altın ışıltısı sağlar : Altın ciltte pırıl pırıl, ışıltılı bir görünüm sağlar

 

Gamma PGA’in gücü: Saf Doğal Nemlendirme