Maximus Trilipo Teknolojisi

BESLENME DANIŞMANLIĞI

  • Yenişehir Mahallesi Ziya Tıkıroğlu Caddesi, 13. Sk. No:15, 20100 Merkezefendi
  • +90 258 213 65 66
  • info@dolphinmed.com.tr

Maximus ( TriLipo):

· Vücut şekillendirme

· Deri sıkılaştırma

· “Portakal kabuğu” görünümünde azalma

· Çatlak izlerinde düzelme uygulama ile beklenen hedeflerdir.

TriLipo uygulaması vücut şekillendirme ve deri sıkılaştırma seçeneklerinden en yenisidir. İlk uygulamanın sonunda gözle görünür sonuçlar başlar, ancak daha uzun vadeli kesin sonuç için tedavi kürünü bitirmke gerekir. Uygulamanın etkinliği ve güvenilirliği klinik sonuçlarla kanıtlanmşıtır. Günlük hayattan alıkoymayan, tüm cilt tiplerinde uygulanabilirliği olan bir işlemdir.

TriLipo uygulaması üçlü bir etki mekanizmasının aynı anda işlemesi ile gerçekleşir. Dermis (deri tabakası), Hipodermis ( yağ katmanı) ve kas katmanlarında eşzamanlı etki gösterir. Radyo Frekans enerjisi ile yağların ısınıp, çözünüp, eritilmesi sağlanır.Sıvı hale gelmiş yağ hücrelerinin salınımı uyarılır. Dinamik Kas Aktivasyonu ile, kaslar uyarılır, ve kasılması sağlanır. Yağ hücreleri yukarı doğru çekilir. Ortaya çıkan “sıkıştırma” etkisi ile yağ içeriğinin lenfatik drenaj sistemi sayesinde atılımı sağlanır. Aynı zamanda kolajen liflerin sıkılaşmasını sağlamakta ve ciltte daha uzun süreli – kalıcı - sıkılaşma sağlanabilmektedir.

TriPolar’ın 3’lü etkisi ile yağ metabolizması ve kan dolşamı hızlanır. Dokulardaki oksijen düzeyleri uygun seviyeye gelir, ve vücutta bir detoks etkisi yaratır.